Тварини - AN OVERVIEW

Тварини - An Overview

Тварини - An Overview

Blog Article

Іноді до тварин відносять найпростіших на підставі того, що вони (у більшості) є гетеротрофними організмами, які активно пересуваються. Але з іншого боку, найпростіші часто в не меншій мірі мають ознаки рослин і займають в деякому сенсі проміжне положення між тваринами і рослинами.

Часто доводиться чути приказку «Живуть як кішка з собакою». З давніх часів собаки та…

Щури також відрізняються своєю культурою. У ході спостережень відмічено, що вони очищають їжу перед вживанням.

З незапам'ятних часів метелики асоціюються з весною, красою, вічністю. Вони були символом…

● Кажани вилітаючи з печери завжди повертають ліворуч.

А життя у зграї підпорядковане лютому ватажкові, пов’язане з великими переходами і небезпеками. Найчастіше з п’яти-шести цуценят залишається в живих лише один. Хоч вдача у диких собак дуже люта, вони чомусь рідко захищають своїх щенят від ворогів.

Нерідко буйволиця приєднується до невеликої групи старих буйволів, які пасуться окремо від інших. У разі небезпеки ці сильні та спокійні тварини зможуть захистити телятка від ворогів.

Цікавий той факт, що коли вантаж дуже важкий – лама зупиняється і сідає. При цьому ніяке покарання не змусить її підвестися, в крайньому разі вона просто плюне в погонича смердючою жуйкою.

Шляхи еволюції тваринного світу з'ясовує філогенетика, яка безпосередньо пов'язана з палеозоологією.

Небезпеки підстерігають звірів на кожному кроці. Тисячі тварин гинуть через брак паші і спраги, холод і спеку, хвороби і хижаків. Ось і рятують вони себе і своїх дитинчат кожен по-своєму, хто як вміє.

Виявляється хрюші - справжні няшки, а зовсім не брудні свині! Пропонуємо Вашій увазі…

Походження слова має два джерела. Перший стверджує, що «вовк» походить від слів «валити» і «клеїти», означає «розриває» або «терзающий».

В домашніх умовах людина має можливість контролювати популяцію певного тваринного і проводити селекцію. Звідси з’являються нові породи, наділені новими якостями.

Раз у два з половиною – три роки у левиці з’являються діти. Зазвичай левенят буває двоє чи троє. Але іноді – це трапляється в дощовий період click here – народяться четверо.

Report this page